Ana sayfa

Zhenjiang Tribest Dental Products Co., Ltd. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili

ISO13485: Dental cerrahi cihaz, alet, ekipman ve malzemelerin satışı (Protez kutuları, Diş diş modeli, Ölçü tablası, Diş kapatıcı kağıt, Diş kiti, Renk kodu halkası, Yanak retraktörü, Diş önlüğü, Cila fırçası, Protez fırçası, Diş ipi, Gutta perka noktaları, Emici kağıt uçlar, Dental kök kanal dosyası, Ortodontik braket, Ortodontik ark teli, Pirinç dübel pimleri, Ortodontik ligatür bağı, Ortodontik aksesuarlar, Endo irrigasyon iğne uçları, Diş takozu, Diş vida direkleri, Test panosu, Dezenfeksiyon kutusu, Kapılar matkap, Peeso, Dental dispenser, Dental frez, X-ray filmi), Enjeksiyon delme aparatı (Dental şırıngalar, Kapiler uçlar), Tıbbi malzeme ve pansuman (Dokumasız yüz maskesi, Dokumasız kapak, Ayakkabı kılıfı, Dokumasız izolasyon önlük, Pamuk rulo, Pamuk uçlu aplikatör, Gazlı bez, Mikro aplikatör), Dezenfeksiyon ve sterilizasyon ekipman ve aparatları (Gösterge şeritleri, Ultrasonik temizleyici,) (lisans kapsamında); Üniversal bariyer film satışı, Plastik kılıf, Emme tbe, Tek kullanımlık uç, Kendinden sızdırmaz kese ve makara, Plastik tepsi, Tek kullanımlık plastik dağıtıcı, Karıştırma pedi, Karıştırma spatulası, Karıştırma kabı, Karıştırma kabı, Dappen kabı, Güvenlik gözlükleri, Sadece ihracat için tek kullanımlık bardaklar.

 

Her şirket, kalitenin bir işletmenin kazanması için temel silah olduğunu derinden anlar.Kalite, işletmenin başarıya ulaşmasına yardımcı olan faktörlerden biridir, bu nedenle kalitatif iş sağlamaya çalışıyoruz.


Malların üretiminden önce, üretim sırasında ve üretim tamamlandıktan sonra özel QC departmanımız var, kalite sıkı bir şekilde kontrol edilecektir.

Ürünlerimiz kesinlikle CE standartlarına göre tasarlanmakta ve üretilmektedir, her ayrıntıya ve kaliteye önem vermekteyiz.

Tüm ürünler CE, ISO, FDA Uluslararası standartlarına uygundur.Kalitemizden emin olabilirsiniz.

Müşterilerin memnuniyeti bizim arayışımızdır, lütfen firmamızdan en memnun ekipmanı alacağınızdan emin olun.

Birlikte başarıya ulaşmamıza yardımcı olacak yakın ve güvenilir iş ilişkileri kurabileceğimizi içtenlikle umuyoruz.


1. Ürünlerimiz veya fiyatlarımız ile ilgili sorunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
Ürünlerimizle ilgili ilk sorgulamadan itibaren size herhangi bir soruyu cevaplayacağız, bilmek istediklerinizi size göstermek için her ürün için detayda size profesyonel bir cevap sunacağız.

2. Tüm sorularınızı akıcı İngilizce olarak yanıtlayacak iyi eğitimli ve deneyimli personel.
Ürünün kullanımıyla ilgili bazı problemleriniz olduğunda, size daha profesyonel talimatlar vereceğiz.

 

3. Satış Sonrası Hizmet her zaman yolda olacaktır
Ürünün herhangi bir problemi olması durumunda size en iyi satış sonrası hizmeti vereceğiz.Ürünler garanti dışı olsa bile özel servis firmamız tarafından sunulacaktır.

Sertifikalar
 • Çin Zhenjiang Tribest Dental Products Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO13485

  Sayı:POSIMD00045

  Yayımlanma tarihi:2019-06-28

  Bitiş tarihi:2022-06-27

  Kapsam/Aralık:Sales of Dental surgical devices, instruments, equipment and materials(Denture boxes, Dental teeth model, Impression tray, Dental occluding paper,Dental kit, Color code ring, Cheek retractor, Dental bib, Polish brush, Denture brush, Dental floss, Gutta per

  Tarafından verilen:Shanghai POSI Certification Co., Ltd.

İletişim bilgileri
Zhenjiang Tribest Dental Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Kevin

Tel: 86-13705296836

Faks: 86-511-88222305

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)